ANGIELSKI Mini-samouczek Mega-nagrania. Naucz się zwrotów przydatnych w różnych sytuacjach

29,40 zł
Brutto

Niniejszy Samouczek jest przeznaczony dla osób, które mają już pewne podstawy języka angielskiego i chcą poprawić jego znajomość poprzez naukę ważnych zwrotów i konstrukcji funkcjonujących w języku angielskim...

Niniejszy Samouczek jest przeznaczony dla osób, które mają już pewne podstawy języka angielskiego i chcą poprawić jego znajomość poprzez naukę ważnych zwrotów i konstrukcji funkcjonujących w języku angielskim. 

 
Zdania i dialogi są dobrane nie tylko pod kątem ich przydatności w określonych kontekstach użycia - ale także tak - aby były przeglądem rozmaitych konstrukcji gramatycznych w języku angielskim oraz charakterystycznych zwrotów idiomatycznych jakie funkcjonują w tym języku. 
 
Książeczka jest podzielona na sekcje tematyczne w  których znajduje się ponad 3000 zdań lub dialogów związanych z tematem danej sekcji. Wszystkie zdania i dialogi posiadają pełną transkrypcję fonetyczną ich wymowy.
 
Na płycie CD znajduje się ponad 660 minut profesjonalnych nagrań zapisanych w formacie mp3. Nagrania angielskie są dokonane w brytyjskiej wersji językowej.
 
Lektor angielski – Alex Wood 
Lektor polski – Klaudia Buchacz

Opis

Język
Angielski
Strony
380
Format
14 x 18,5 cm
Multimedia
płyta z nagraniami w formacie mp3 (660 minut)

Zobacz także