SŁOWNIK POLSKO – ANGIELSKI ANGIELSKO – POLSKI WRAZ Z ROZMÓWKAMI. Słownik i rozmówki angielskie.

29,40 zł
Brutto

Słownik przeznaczony dla osób często posługujących się słownictwem angielskim oraz uczących się języka angielskiego na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym. Przy jego opracowaniu uwzględniono przede wszystkim zastosowanie praktyczne, dlatego będzie szczególnie pomocny podczas pobytu za granicą...

Słownik przeznaczony dla osób często posługujących się słownictwem angielskim oraz uczących się języka angielskiego na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym. Przy jego opracowaniu uwzględniono przede wszystkim zastosowanie praktyczne, dlatego będzie szczególnie pomocny podczas pobytu za granicą.

 

Zawiera hasła z zakresu słownictwa ogólnego przydatne w codziennej komunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa związanego z turystyką, biznesem i pracą. Opracowanie uwzględnia również znaczny zasób terminów specjalistycznych z różnych dziedzin. Słownik zawiera liczne przykłady użycia słów, a wszystkie hasła angielskie mają podaną transkrypcję.

 

Słownik zawiera około 32000 haseł. Bardziej rozbudowana jest część polsko-angielska, ponieważ podano w niej oprócz wielu przykładów użycia słów również elementy rozmówek przydatnych w podróży, na zakupach, w restauracji, podczas załatwiania najważniejszych spraw urzędowych itp.

Opis

Język
Angielski
Okładka
Miękka
Strony
528
Format
A6

Zobacz także