Słownik budowlany polsko-angielski  angielsko-polski + CD (słownik elektroniczny)

49,35 zł
Brutto

Słownik zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych haseł, słów i zwrotów z zakresu budownictwa i jest przeznaczony dla osób, które zamierzają pracować w sektorze budowlanym za granicą, w szczególności w krajach, w których język angielski jest językiem urzędowym lub jest szeroko używany (np. Wielka Brytania, Irlandia, Holandia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Islandia, Niemcy i inne). 

 
Słownik zawiera specjalistyczne słownictwo budowlane, może więc być przydatny dla wszystkich, którzy mają związek z branżą budowlaną i jest im potrzebna znajomość angielskiego słownictwa budowlanego.
 
Hasła angielskie posiadają załączoną transkrypcję fonetyczną ich wymowy, zarówno w części angielsko-polskiej, jak i polsko-angielskiej.
 
Na płycie CD znajduje się słownik w wersji elektronicznej. Program uruchamiany jest w przeglądarce internetowej off-line (bez konieczności połączenia z Internetem). Aplikacja może być użytkowana nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniach mobilnych z zainstalowaną przeglądarką internetową.

Opis

Język
Angielski
Strony
220
Format
14 x 18,5 cm
Multimedia
płyta CD (wersja elektroniczna)

Zobacz także