JĘZYK ANGIELSKI W FIRMIE. Słownik i rozmówki. Wzory listów i pism angielskich. Wzory umów prawnych i handlowych TWARDA OPRAWA

48,30 zł
Brutto

Publikacja niniejsza skierowana jest przede wszystkim do osób, które, pracując w swoich firmach, mają na co dzień do czynienia z językiem angielskim...

Publikacja niniejsza skierowana jest przede wszystkim do osób, które, pracując w swoich firmach, mają na co dzień do czynienia z językiem angielskim.

 

Książka składa się z trzech części; pierwsza to słownik, który zawiera około 11000 haseł niezbędnych w posługiwaniu się językiem angielskim w firmie; w tym blisko 3000 zwrotów i elementów rozmówek. Zwroty i rozmówki występują pod hasłem-wyrazem dominującym w danym zdaniu. Ta część słownika może również znakomicie służyć jako podręcznik do nauki ważnych słów, zwrotów i zdań niezbędnych w posługiwaniu się szeroko rozumianym biznesowym językiem angielskim, dlatego do wszystkich rozmówek oraz haseł głównych jest dołączona ich wymowa.

 

Druga część książki to wzory i przykłady listów i pism w języku angielskim.

 

W trzeciej części opracowania znajdują się wzory umów prawnych i handlowych.

Do wszystkich wzorów i przykładów zarówno listów jak i umów dołączone są ich polskie tłumaczenia. Na końcu publikacji znajduje się Słownik terminów marketingu i reklamy, który zawiera specjalistyczne hasła i zwroty używane w tej branży.

 

Dodatkową zaletą publikacji jest twarda, solidna oprawa.

Opis

Język
Angielski
Okładka
Twarda
Strony
592
Format
11 x 15 cm

Zobacz także