Słownik dla - pielęgniarek - opiekunów - rehabilitantów polsko-szwedzki • szwedzko-polski

31,50 zł
Brutto

pomocny dla  opiekunów, rehabilitantów, pielęgniarek w domach prywatnych i specjalistycznych placówkach

 
fachowe słownictwo medyczne
 
słownictwo ogólne przydatne w pracy opiekuna (prowadzenie domu, sprzątanie itp.)
 
 
Niniejszy słownik to specjalistyczna publikacja kierowana do osób wykonujących pracę opiekuna, pielęgniarza czy rehabilitanta. 
 
Słownik posiada zarówno układ polsko-szwedzki oraz układ szwedzko-polski i zawiera dwa typy haseł. Pierwszą grupę stanowią najbardziej potrzebne zwroty medyczne obejmujące najczęstsze schorzenia, badania, lekarstwa oraz metody i procedury terapeutyczne. Wszystkie hasła w tej grupie zawierają definicje. Umożliwia to nie tylko komunikację w języku szwedzkim ale również ułatwia właściwe zrozumienie terminów medycznych. 
 
Bogaty zbiór haseł specjalistycznych sprawia, że publikacja może być przydatna również dla personelu świadczącego bardziej specjalistyczne usługi medyczne.
 
Druga grupa haseł to bardziej ogólne słownictwo potrzebne w codziennej pracy opiekuna, pielęgniarza czy rehabilitanta. Hasła ogólne nie posiadają definicji, chyba że w danej sytuacji może zachodzić wątpliwość co do znaczenia. 
 
Hasła z obu grup są przedstawione w porządku alfabetycznym. Zarówno hasła specjalistyczne, jak i ogólne zawierają liczne przykłady użycia.
 

 

 

Kup w księgarni:

Opis

Język
Szwedzki
Okładka
Miękka
Strony
400
Format
10,5 x 14,5 cm
ISBN
9788389635822