SŁOWNIK POLSKO – NIDERLANDZKI NIDERLANDZKO – POLSKI czyli jak to powiedzieć po niderlandzku

59,85 zł
Brutto

Obszerny i szczegółowo opracowany słownik polsko-niderlandzki niderlandzko-polski. Zawiera około 43000 haseł, w tym wszystkie niezbędne do codziennej komunikacji słowa, wyrażenia, terminy funkcjonujące we współczesnym języku z zakresu słownictwa ogólnego ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa związanego z turystyką, biznesem oraz pracą. Opracowanie uwzględnia również znaczny zasób terminów specjalistycznych z różnych dziedzin.

 

Słownik jest skierowany do osób posługujących się słownictwem niderlandzkim oraz uczących się tego języka nie tylko na poziomie podstawowym, ale również bardziej zaawansowanym.

 

Zawarty w słowniku materiał jest bardzo przydatny szczególnie dla osób uczących się języka niderlandzkiego lub wybierających się do Holandii, zarówno w celach turystycznych jak i zawodowych.

 

Część polsko-niderlandzka jest bardziej rozbudowana, ponieważ podano w niej wiele przykładów użycia słów oraz elementy rozmówek przydatnych podczas wizyt turystycznych, stawiania pytań lub załatwiania najważniejszych spraw urzędowych, zakupów itp.

 

W słowniku znajduje się również część teoretyczna omawiająca najważniejsze cechy języka niderlandzkiego.

 

Opis

Język
Niderlandzki
Strony
840
Format
A6

Zobacz także