Słownik dla - pielęgniarek - opiekunów - rehabilitantów polsko-niderlandzki • niderlandzko-polski

39,90 zł
Brutto

Niniejszy słownik to specjalistyczna publikacja kierowana do osób wykonujących pracę opiekuna, pielęgniarza czy rehabilitanta...

pomocny dla  opiekunów, rehabilitantów, pielęgniarek w domach prywatnych i specjalistycznych placówkach
 
fachowe słownictwo medyczne
 
słownictwo ogólne przydatne w pracy opiekuna (prowadzenie domu, sprzątanie itp.)
 
 
Niniejszy słownik to specjalistyczna publikacja kierowana do osób wykonujących pracę opiekuna, pielęgniarza czy rehabilitanta. 
 
Słownik posiada zarówno układ polsko-niderlandzki oraz układ niderlandzko-polski i zawiera dwa typy haseł. Pierwszą grupę stanowią najbardziej potrzebne zwroty medyczne obejmujące najczęstsze schorzenia, badania, lekarstwa oraz metody i procedury terapeutyczne. Wszystkie hasła w tej grupie zawierają definicje. Umożliwia to nie tylko komunikację w języku niderlandzkim ale również ułatwia właściwe zrozumienie terminów medycznych. Bogaty zbiór haseł specjalistycznych sprawia, że publikacja może być przydatna również dla personelu świadczącego bardziej specjalistyczne usługi medyczne.
 
Druga grupa haseł to bardziej ogólne słownictwo potrzebne w codziennej pracy opiekuna, pielęgniarza czy rehabilitanta. Hasła ogólne nie posiadają definicji, chyba że w danej sytuacji może zachodzić wątpliwość co do znaczenia. 
 
Hasła z obu grup są przedstawione w porządku alfabetycznym. Zarówno hasła specjalistyczne, jak i ogólne zawierają liczne przykłady użycia.
 
 
Kup w księgarni:

Opis

Język
Niderlandzki
Okładka
Miękka
Strony
448
Format
10,5 x 14,5 cm
ISBN
9788364051685

Zobacz także